צילה שנהר

ייעוץ זוגי ואישי 050-6402526

רכישת ספרים וטיפולים

הרשמה לניוזלטר

לקבלת המתנה לשיפור הזוגיות מלאו מייל בלבד.

דואר אלקטרוני *

*בלחיצה על כפתור ההרשמה הינך

מסכים/ה לקבל חומר מהאתר.

הצטרפו אלי ברשתות החברתיות:

g

נפל לי החזה אחרי הלידה

 

פונים אלי לטיפול זוגי זוגות צעירים רבים, הם מגיעים אלי בד"כ אחרי הולדת הילד הראשון או השני.

הולדת ילד משנה לחלוטין את הדינמיקה הזוגית עד כדי מחיקתה לחלוטין כשהבעל הופך להיות מבצע מטלות והאשה הופכת להיות המ"כית המתוסכלת שלו.

לא יאומן איך תינוק קטן מסוגל לטרוף לחלוטין את הקלפים ולהעסיק את ההורים הצעירים בעיקר את האמהות 24/7 ופשוט לשאוב את כל האנרגיות כך שלא נותר זמן וכוח להשקיע בזוגיות.

וכל מה שלא משקיעים ומתחזקים אותו מתחיל להתפורר – כולל הזוגיות.

אמנם ילדים זה שמחה ואושר גדול, אבל אם לא מתאימים את הזוגיות למצב שהשתנה לחלוטין זה מוביל לתסכולים, כעסים, בדידות, עייפות, מריבות, הסתגרות, מגננה, התקפה וכל אחד מבני הזוג מרגיש כיצד הוא מתבצר בעמדתו ע"י האגו וחוסר היכולת לדבר ולהבין אחד את השני.

הקדשתי לכך 4 פרקים בספר שכתבתי "זוגיות בזיגזג" והתייחסתי רבות לזוגות צעירים החל משלב החתונה וההוצאות האדירות שמתלוות אליה, ממשיך בשלב של אחרי הלידה והטלטלה בזוגיות וכמובן אח"כ הניסיון של האשה לעמוד בכל המשימות להיות סופרוומן ומה מרגיש הבעל שנשוי לאותה סופרוומן.

 

אני נתקלת כל כך הרבה פעמים בשינוי שגוף האשה עובר אחרי ההריון והלידה והמשמעות של שינוי זה בזוגיות ובאינטימיות.

החברה מצפה מאיתנו להיות נשים עובדות, אמהות למופת, לומדות, מתחזקות בית, רעיות מסורות, וגם שנראה מיליון $$$: רזות, חטובות, הכל במקום, שיער עשוי היטב, ציפורניים פקפקט, עור של נערה בת 15 וחזה שמעולם לא עבר הריון או הנקה (ומה לעשות, יש להודות בעובדה הפשוטה שהגוף לא נשאר אותו דבר).

נשים מרגישות רגשי נחיתות וחוסר שייכות לגוף שלהן, מרגישות תסכול, מותחות ביקורת על עצמן, מרעיבות את עצמן בדיאטות לא הגיוניות ומנסות לרקוד על כל החתונות.

הן מתביישות בגוף שלהן והמתח כלפי עצמן גורם להן לירידה בחשק המיני והאיבר בו הן ממקדות את תשומת הלב זה החזה: כן נפל, לא נפל, כן התפנצ'ר, לא התפנצ'ר...

המון נשים ישבו אצלי בקליניקה בדמעות של התלבטות האם לנתח את עצמן כדי להרגיש יותר סקסיות, גם אם הבעלים בכלל לא רצו בניתוח הזה.

שיחות הסלון הופכות להיות על ניתוחים פלסטיים, מנתחים מומלצים, גודל שתלים ורכילות על אחרות שכן או לא עשו הגדלת חזה או הרמת חזה.

בעיקר אם אשה הניקה תקופה והחזה שלה היה מפואר וזקוף, כמה מדכא לראות את הנפילה ואת ההתרוקנות של "סמל הנשיות".

יש בני זוג שמקבלים בהבנה את השינוי שעובר על גוף האשה ויש כאלה שמרגישים מרומים, הם התחתנו עם גוף בצורה מסוימת שהשתנה (מה לעשות) אחרי שנולדו הילדים. יש בעלים שכועסים, שיורד להם החשק לגעת באשה שלהם, שמתחילים לפזול החוצה לעבר פרגיות צעירות שהגוף שלהן טרם השתנה וכל זה משפיע לרעה על האשה, על הבטחון שלה בעצמה, בנשיות שלה, על הדימוי שלה וכמובן על הזוגיות.

ואני שואלת אתכם.... האם הזוגיות היא רק ציצי וישבן?

האם האשה נמדדת אחרי הלידה באיברים שלה?

גברים יקרים – קבלו את השינוי בהבנה, לא סתם אתם מברכים "ברוך שלא עשני אשה" מי שכתב זאת צודק, זה באמת לא פשוט, אז קצת הערכה. גם אתם יכולים להודות בעובדה שהגוף שלכם עובר שינויים, אמנם לא לידה / הנקה, אבל גם אתם לא בדיוק הנערים מגיל 18.

ונשים יקרות – קבלו את השינויים שהגוף שלכן עובר בהבנה. זה חלק מהטבע, אל תכעסו, אל תלחמו במציאות, אל תרעיבו את עצמכן בדיאטות מטורפות רק כי מעצב אופנה מטורף בפריז קבע לפני כ-20 שנה שמראה האשה השלדית זה "הדבר" ואותו מעצב אופנה בכלל מעדיף לארח גברים במיטתו (שיהיה לו לבריאות, אבל שלא יכתיב לנשים איך לדעתו צריך להיות אידיאל היופי).

סקסיות זה ממש לא חזה במידה כזאת או אחרת.

סקסיות זה נינוחות, בטחון עצמי, קבלה עצמית ושלווה. אשה רעבה ועצבנית זה לא סקסי, אשה שמתוסכלת מעצמה, ביקרותית ובעלת כמות גדולה של שנאה עצמית זה לא סקסי, אשה שמתביישת בגוף שלה, זה לא סקסי. הניסיון האדיר להיות סקסיות מרחיק מכן כל גרם של סקסיות.

עזבו אתכן מהשטויות האלה, עזבו את ההתעסקות המטופשת בגודל החזה.

תגרמו לבעל שלכן להיות דלוק עליכן לא בגלל הציצי אלא בגלל מי שאתן, בגלל שאתן מעניינות, חכמות, מאתגרות, רגישות, בגלל שאתן נשיות.

 

אם טרם קבלתם את סדרת הוידאו שלי בנושא "איך להגיד את מה שמרגיז אתכם בזוגיות בלי להגיע לפיצוץ אלא לשיתוף פעולה"

הרשמו כאן - מומלץ ביותר!!!

 

אני מזמינה אתכן ואתכם לכתוב לי מה דעתכם מתחת לפוסט.

 

ובלי שום קשר אני מזמינה אתכם לתאם איתי פגישת היכרות ללא תשלום וניתן גם בסקייפ כדי לדבר על העניין הזה  050-6402526, חבל לבזבז את החיים ולהרוס את הזוגיות בגלל שינויים נורמליים אחרי הלידה והניסיון להלחם במציאות.

שלכם

צילה שנהר

 

 

הוסף תגובה


קוד אבטחה
רענן