צילה שנהר

ייעוץ זוגי ואישי 050-6402526

רכישת ספרים וטיפולים

הרשמה לניוזלטר

לקבלת המתנה לשיפור הזוגיות מלאו מייל בלבד.

דואר אלקטרוני *

*בלחיצה על כפתור ההרשמה הינך

מסכים/ה לקבל חומר מהאתר.

הצטרפו אלי ברשתות החברתיות:

g

מה אחוזי ההצלחה שלך?

הרבה לקוחות פוטנציאלים שואלים אותי מה אחוזי ההצלחה שלי.

 

בייעוץ אישי אני יכולה להגיד שיש מעל 95% הצלחה. לקוח שמגיע אלי מקבל כלים פרקטיים ותובנות שמשנות לו את החיים. אני נותנת את כל מה שאני יכולה , בסופו של דבר הלקוח מחליט האם לעשות בזה שימוש, לא לעשות בזה שימוש או להשתמש מאוחר יותר.

ממעקבים שאני מבצעת , אני מוצאת שהרוב הגדול מדווחים שהכלים עזרו להם בצורה משמעותית להתמודד עם כל מיני סיטואציות. במקרים רבים "נופל להם האסימון", הם מבינים דפוסים הרסניים, מבינים את האמונות החוסמות שלהם ומצליחים לא רק להשיב את חייהם למסלול, אלא להמריא לגבהים שלא האמינו שהם מסוגלים להם עד לטיפול.

פיתחתי כלים יצירתיים שמוכיחים את עצמם, מקצרים בצורה משמעותית את התהליך ונותנים כלים ללקוח.

זה מתנה גדולה שאדם נותן לעצמו ומתנה לכל החיים ממנה נהנים גם הסובבים אותו.

האני מאמין שלי הוא שאני לא אמורה לתת ללקוח דגים, אלא ללמד אותו לבנות חכה או רשת כדי שיוכל לדוג בעצמו וללמד אחרים לדוג , קוראים לזה "העצמה".

 

בייעוץ זוגי יש מעל 95% הצלחה. זוגות שמסיימים את הייעוץ הזוגי ומקבלים כלים לזוגיות מדווחים על שיפור משמעותי בתקשורת הזוגית, בהבנה מה הצרכים שלכם מול צורכי בן / בת הזוג, הם לומדים לזהות דפוסים הרסניים כמו פנקסנות, טינה ומשקעים. הם לומדים להנמיך ציפיות, לשחרר שליטה, לוותר על האגו, להפסיק את הטייס האוטומטי, להתמיר אשמה והאשמה באחריות , לצמוח באופן אישי וזוגי ולהבין שהשוני בין בני הזוג לא מפריע כי אם מפרה את הזוגיות כי כל אחד מביא את הייחודיות שלו לזוגיות ומחזק אותה.

יש חלק קטן שמבין לאחר הייעוץ הזוגי כי אין מצב או רצון אמיתי לשיקום והם שלמים עם הפרידה שלהם. במקרים מאין אלו אני עושה איתם תהליך גישורי כדי להיפרד בצורה יפה, בלי מלחמות מיותרות ויקרות ובלי לפגוע בילדים. צריך לדעת גם איך להפרד.

אני עובדת בשיתוף פעולה עם עורכת דין עידית רונן- (עו"ד לדיני משפחה) אליה אני מפנה ליצירת הסכם הגירושין. היא עורכת דין שמאמינה בשיתוף פעולה וביצירת חוזה מיטבי לשני הצדדים ולא בחרחור מלחמות בין בני הזוג.

הוסף תגובה


קוד אבטחה
רענן