צילה שנהר

ייעוץ זוגי ואישי 050-6402526

רכישת ספרים וטיפולים

הרשמה לניוזלטר

לקבלת המתנה לשיפור הזוגיות מלאו מייל בלבד.

דואר אלקטרוני *

*בלחיצה על כפתור ההרשמה הינך

מסכים/ה לקבל חומר מהאתר.

הצטרפו אלי ברשתות החברתיות:

g

מה לא יהיה בייעוץ האישי או הזוגי?

לא תקבלו:

ייעוץ חובבני, אלא תקבלו ייעוץ זוגי או אישי מקצועי ברמה בינלאומית וללא פשרות. תקבלו כלים מגוונים וייעוץ מדויק התפור בדיוק לפי מידתכם.

לא תקבלו מריחה מיותרת של טיפולים, חבל על הזמן שלכם ועל הכסף שלכם, תקבלו ייעוץ שיעזור לכם לעלות על דרך המלך ותקבלו סט של כלים מוכחים ועובדים, תובנות שילוו אתכם לכל החיים ושפה חדשה שתעזור לכם לשפר את מערכות היחסים עם האנשים סביבכם.

לא נתעמק ללא צורך בעבר ובמה שקרה לכם מגיל שנה עד היום. כן נתמקד במה שקורה היום ובמה שיקרה ממחר בבוקר.

לא תהיה "קואליציה" שלי עם אחד מכם (לגברים שביניכם - לא לדאוג, אני לא עושה קואליציה עם הנשים כי אני אשה. חשובה לי טובתכם כזוג). כן תקבלו ייעוץ לא שיפוטי, מקבל, מכיל שיקדם אתכם לשלב הבא שלכם.

לא יהיו מניפולציות רגשיות שלי כמטפלת שיגרמו לכם לפתח בי תלות. להיפך, תקבלו ייעוץ שיאפשר לכם לדעת לפתור מצבים מגוונים בכוחות עצמכם ובלי להזדקק לשירותיי בכל פעם מחדש.

לא תקבלו יועצת קרה, שתקנית ומנוכרת . כן תקבלו יועצת אכפתית, עם הרבה חום אנושי, כוונות טובות מאוד ואקטיבית שתעזור לכם להוביל את התהליך.

לא תקבלו יועצת שחושבת שהיא יותר חכמה מכם ותגיד לכם מה לדעתה אתם צריכים לעשות / לחשוב ואיך להתנהג. תקבלו יועצת שיודעת להקשיב באמת, שיודעת שכל הפתרונות הכי חכמים טמונים בכם ותלמד אתכם למצוא את המפתחות כדי להגיע לפתרונות הטובים ביותר אצלכם.

לא תקבלו עמימות או תשובות מעורפלות, כן תקבלו בהירות, הבנה ושקיפות.

הוסף תגובה


קוד אבטחה
רענן